ecopayz portfel elektroniczny w Polsce

Bukmacherski system obstawiania 1 — 3 — 2 — 6

  • Rozmiar czcionki
  • A+ A-
Bukmacherski system obstawiania 1 — 3 — 2 — 6 nie jest wcale skomplikowany

System rosnącej progresji*, podobny do systemu Paroli.

Nazwa tego systemu mówi to wszystko. Jest on podobny do systemu Paroli. Jest oparty na założeniu, że możesz wygrać cztery razy z rzędu.

W długim okresie szanse wygranej sa po stronie kasyna i żaden system obstawiania nie może zmienić tego faktu. Ale to nie oznacza, że ten system nie może działać pięknie w krótkim okresie. To co czyni system 1 — 3 — 2 — 6 atrakcyjnym jest to, że ryzykujemy tylko dwie jednostki obstawiania dla szansy wygrania dziesięciu jednostek. Można osiagnać całkiem niezły zysk małym kosztem.

Pierwszy zakład to jedna jednostka, jesli wygramy, dodajemy następna jednostkę, stawiajac jako drugi zakład trzy jednostki. Jeśli wygramy drugi zakład, mamy już 6 jednostek na stole. Usuwamy cztery, stawiając w trzecim zakładzie dwie jednostki. Jeśli wygramy dodajemy dwie jednostki stawiając w sumie jako czwarty zakład szesć jednostek. Jesli wygramy czwarty zakład otrzymujemy 12 jednostek, z których 10 to czysty zysk!

Jesli przegramy pierwszy zakład, strata jest jedna jednostka. Zakładając, ze wygramy pierwszy zakład, a przegramy drugi , nasza strata sa dwie jednostki. Jesli wygramy pierwszy i drugi zakład, a przegramy trzeci, mamy zysk dwie jednostki. Jesli wygramy trzy pierwsze zakłady, a przegramy czwarty, wyjdziemy na zero

Jeśli przegramy drugi zakład pięć razy na sześc i wygramy raz cztery z rzędu zakłady, będziemy na zero. Bukmacherski system obstawiania 1 — 3 — 2 — 6 możesz przetestować w kasynach gry.

kasyna bonusy


kasyno gry online